Zpevnění prsou

Zpevnění prsou

Pomocí SPM prsních nástavců zpevňujeme a modelujeme poprsí bez operačního zákroku. V prsních aplikátorech se střídavým působením podtlakové a tlakové fáze stimuluje prokrvení i mízní tok a zpevňuje se podkožní vazivo. Zároveň se podpoří látková výměna a činnost enzymů, které začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti a pevnosti. Poprsí je již po jediném ošetření znatelně pevnější.


Spolu se speciálními prsními nástavci používáme pro zpevnění a tvarování poprsí také Sono Styler a přístroj SPM Vacupress.

Ošetření poprsí podtlakovou masáží

SPM poprsíPrsa se skládají z mléčných žláz a obklopující tukové tkáně. Pod prsy se nachází hrudní sval. Tento sval, spolu s okolními pojivovými tkáněmi, dává prsům jejich individuální tvar.

VIDITELNÝ VÝSLEDEK: PEVNĚJŠÍ POPRSÍ. BEZ JAKÉHOKOLIV CHIRURGICKÉHO ZÁKROKU. S OVĚŘENÝM ÚSPĚCHEM, ZE KTERÉHO BUDETE NADŠENÉ.

SPM poprsí

Takové faktory jako je těhotenství a kojení (v jejichž průběhu se mléčné žlázy výrazně zvětšují) nebo rychlá ztráta hmotnost v kombinaci s účinky gravitace mohou mít za následek – zejména s přibývajícím věkem – natažení kůže, které způsobí ochabnutí prsou a ztrátu jejich tvarů.

SPM poprsí

Především, v prsou není dostatek kolagenu; probíhá zde příliš málo syntézy kolagenu, protože enzymy (kolagenáza) nemohou fungovat správně kvůli nízké hladině pH v prsou. Noční můra mnoha žen, kterou až dosud mohl ukončit pouze bolestivý chirurgický zákrok.

Zcela bez chirurgického zákroku

SPM poprsí

Kromě výrazného zatížení organismu způsobeného náročnou operací představuje problém také nutnost nosit několik dní speciální kompresní bandáž. Jakmile jsou po 10-14 dnech odstraněny stehy, může se pacientka vrátit do práce, ale příštích 30-50 dní musí nosit speciální podprsenku. Až potom je úplně fit a v takovém stavu, aby se mohla opět věnovat sportovním aktivitám. Vyhněte se těmto komplikacím jednoduše.