Dermiologie

Dermiologie

Toto ošetření vede k omlazení a projasnění pleti. Procedura trvá 30 minut, během kterých ležíte na lehátku a přes obličej máte položený speciální nástavec, do kterého proudí ionizovaný kyslík. Tím dochází k zásobování buněk kyslíkem, zlepšuje se biochemická neutralizace kyselin a zpevňují se kolagenní a elastenní vlákna. Pleť již po prvním ošetření vypadá mladší.

Ošetření má tři hlavní cíle

  1. Zásobování buněk kyslíkem s tím je spojeno více energie pro daleko lepší a rychlejší dělení buněk. Posílení buněčné stability a regenerace Jednoznačně zlepšuje vzhled kůže. Omlazení pleti
  2. Biochemická neutralizace kyselin Při ošetření v oblasti obličeje
    a dekoltu zásadně vyvažuje poměr tekutin ve tkáni, čímž výrazně zlepšuje kolagenní syntézu. Posílení a zvýšení pojivové tkáně má za důsledek výrazné zlepšení vzhledu kůže.
  3. Příjem kyslíku obohaceného o záporně nabité ionty ( O2 ( – )) a jeho energie se týká celého organismu. Toto ošetření má jedinečný vliv na dýchací ústrojí, plíce, krev a krevní oběh. Oživuje a harmonizuje metabolické procesy.

Popis ošetření a aplikace

Doba trvání aplikace 20 – 30 min.
Součástí ošetření je očištění kůže v oblasti obličeje a dekoltu pomocí přípravků Weyergans.
Následně dochází k aplikaci Elektrolytického gelu, který neutralizuje kyseliny a urychluje absorpci záporně nabitých iontů ( O2 ( – )) do kůže.

Zde naleznete prezentační video dermiologie od výrobce Weyergans

Dermiologie