Redukce a prevence otoků

Redukce a prevence otoků

Po celodenním sezení v autě nebo v kanceláři a nebo dlouhodobém stání nohy ztěžknou a začnou bolet. Pro odlehčení nohou a zajištění správného fungování lymfy a krevního oběhu vám pomůže ošetření pomocí přístroje Vacustyler. Tento přístroj v první fázi prokrvuje dolní končetiny a ve druhé fázi aktivuje cévní a lymfatický systém. Tím podporuje návrat krve a lymfy spolu se zplodinami látkové výměny zpět k pánvi. Výhodou přístroje Vacustyler je, že na dolní končetinu netlačí, ale působí jen změnou tlaku ve válci a tím stimuluje funkčnost cév.

Další možností pro odstranění otoku je přístroj Slide Styler, který se skládá ze dvou nohavic. Nohavice se postupně nafukují a tím vytlačují lymfu zpět k pánvi.

Vacustyler

Redukce a prevence otoků - Vacustyler

Patentovaný medicínský přístroj, který využívá vesmírnou technologii pro prokrvení dolních končetin pomocí aktivace stěny cév. Nejedná se o pasivní vytlačování lymfy, naopak díky změně tlaku ve speciálním válci dochází nejdříve k maximálnímu prokrvení dolních končetin a poté k vypuzení lymfy směrem k pánvi. Vacustyler je absolutní jedničkou v přístrojích pro lymfatickou drenáž a my Vám ho nabízíme jako jediní na jihu!

Slide Styler

Redukce a prevence otoků - Slide Styler

Velice oblíbený přístroj pro jemnou lymfatickou drenáž dolních končetin a břicha. Nohavice se postupně nafukují a drenážují dolní končetiny. Ke kalhotovým nohavicím jsou připojeny speciální boty, které začínají drenáž už od špiček prstů. Samotná tlaková masáž chodidla ještě zvyšuje komfort této procedury.