Nová adresaDermiologie obličeje Diferencované ošetření celulitidy Nadstandardní ošetření obličeje Bezbolestná liposukce Vacustyler Kosmetika Weyergans

Při vaší první návštěvě si s vámi nejdříve promluvíme, prohlédneme problémové partie a s pomocí počítače sestavíme individuální program — Celulitogram.

Podle tohoto programu pak můžete začít s jednotlivými ošetřeními na špičkových přístrojích používaných ve 30 zemích světa.

Garantujeme
viditelné výsledky
již po několika kúrách

Jako jediní v jižních Čechách nabízíme v High Care centru Vitalym celosvětově patentované, diferencované ošetření celulitidy, které je považováno za nejefektivnější metodu v boji s celulitidou.

Přesvědčte se sami a podívejte se na výsledky ošetření na fotografiích.

Vacustyler

Vacustyler

Vacustyler je klinicky testovaný přístroj, který je špičkou mezi přístroji na lymfatickou drenáž.

více »
Slide-Styler

Slide Styler

Tlaková masáž přístrojem Slide Styler příjemným způsobem aktivuje lymfatický systém a podporuje odvodnění dolních končetin. Skládá se ze dvou nohavic, které se postupně nafukují a tím vytlačují lymfu od nohou k pánvi.

více »
SPM VacuPress

SPM VacuPress

Ošetření SPM Vacu Press, tedy baňkování, je osvědčenou metodou pulzujícího vakua zkombinované s masáží. Tohoto spojení zlepšuje tok lymfy, zvyšuje spalování tuků a povzbuzením činnosti enzymů zpevňuje podkožní vazivo.

více »
SPM poprsí

SPM poprsí

Pomocí SPM prsních nástavců zpevňujeme a modelujeme poprsí bez operačního zákroku. V prsních aplikátorech se střídavým působením podtlakové a tlakové fáze stimuluje prokrvení i mízní tok a zpevňuje se podkožní vazivo.

více »
Sono Styler

Sono Styler

Sono Styler je víceúčelový přístroj s množstvím pozitivních účinků. Síla hloubkové působení ultrazvuku se dá mnohostranně využít při Diferencovaném Ošetření Celulitidy

více »
Bodystar

Bodystar

Bodystar nebo-li Lipolýza je účinný pomocník při ošetření celulitidy a lokální obezity. Lipolýza představuje regulovaný proud, který je aplikován speciálními elektrodami.

více »
Body Wrapping

Body Wrapping

Body Wrapping, neboli skořicový zábal je procedura, která vede k podpoře buněčného metabolismu a krevního oběhu. Aktivuje spalování tukových zásob a stimuluje odvod zplodin látkové výměny.

více »
Dermio Face

Dermio

Omlazeni pleti a aktivní anti-aging obličeje prostřednictvím speciálního patentovaného nástavce produkujícího vzduch o vysoké koncentraci záporně nabitých iontů.

více »