Diferencované ošetření celulitidy

Diferencované ošetření celulitidy

Tato patentovaná metoda odstranění celulitidy se skládá, ze čtyř fází. V počáteční fázi dochází k aktivaci lymfatického systému a tím k umožnění odvodu zplodin látkové výměny. Během této fáze se používá přístroj Vacustyler a nebo Slide Styler, který je aplikován po skořicovém zábale.

Ve druhé fázi dochází ke štěpení tukových buněk pomocí přístroje Bodystar a SPM Vacupress, také v kombinaci s Vacustylerem nebo Slide Stylerem. Třetí fáze obnáší zpevňování podkožního vaziva s využitím SPM Vacupress v kombinaci s přístroji Vacustyler a nebo Slide Styler. Čtvrtá fáze je zastoupena udržovací kůrou pro podporu prokrvení a toku lymfy dolních končetin a tím dosažení dlouhodobého udržení dosažených výsledků.

Celulitida – estetický, ale i zdravotní problém

Odstranění celulitidy

Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problém, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin. Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve,už v ranných stádiích, nejlépe již preventivně a nic neodkládat. Pro tento boj je třeba používat ty nejúčinnější „zbraně“ a metody.

Více než 90% žen, ale i stále větší množství mužů je postiženo celulitidou.

High Care Centra – centra specializovaná na boj s celulitidou využívají unikátní metodu péče o tělo vyvinutou na základě dlouholetých vědeckých a lékařských výzkumů. 30 let tradice, inovací a úspěšné „léčby“ posunuly tuto metodu na výsluní ve svém oboru.

Základní principy DOC

  1. Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému
  2. Aktivace štěpení tukových buněk
  3. Napínání a zpevnění podkožního vaziva
  4. Cévní trénink a prevence

Jde o nejlepší a nejúčinnější způsob odstranění celulitidy s garantovanými výsledky. Přijďte se sami přesvědčit, že metoda diferencovaného ošetření celulitidy jednoduše funguje.

Největší celosvětový vědecký výzkum jasně dokázal, že diferencované ošetření celulitidy v rámci WEYERGANS High Care je velmi úspěšné. Největší zadostiučiněním pro nás je, když vidíme, jak šťastnými se s naší pomocí stali naši zákaznici.

1. Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému

Odstranění celulitidy

Nezbytným předpokladem pro odstranění celulitidy je zprůchodnění a pročištění lymfatického systému, který slouží jako čistička organismu a odvádí z těla škodlivé odpadní látky, které se jinak hromadí v podkoží a spolu se zapouzdřenými tukovými buňkami tvoří nepěknou pomerančovou kůži – celulitidu. Toto pročištění a zprůchodnění se provádí hned trojím způsobem a o to účinněji! V prvních fázích ošetření je třeba důkladně aktivovat lymfatický systém. Toto ošetření je zpočátku prováděno za pomocí bezpřístrojové kompresní bandáže nazývané Body Wrapping. Celé ošetření se skládá ze dvou etap. Nanesení speciálního krému a následné kompresní bandáže za pomocí neprodyšné folie.

Odstranění celulitidy

Lymfatická drenáž a celková aktivace lymfatického systému je poté již výhradně záležitostí speciálních profesionálních přístrojů. Jedním z nejdůležitějších přístrojů v celé koncepci je Vacustyler - vesmírný přístroj, jehož princip využívají i kosmonauti ve vesmíru pro posílení cévního a lymfatického systému, pracujícího na principu střídání fází tlaku a podtlaku.

Vacustyler vysává jako vysavač z těla zplodiny metabolismu a zprůchodňuje lymfatický a cévní systém. Slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil a otoků.

Odstranění celulitidy

Dalším přístrojem je Slide styler. Ten má vynikající účinky při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami. Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemnou metodou která aktivuje lymfatický systém a vykonává mechanickou lymfatickou drenáž.

V masážních manžetách jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory, které se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – naplňují a vyfukují. Jemným tlakem probíhá masáž dolních končetin od chodidel směrem k trupu a postupně se tak odvádí metabolické zplodiny z tkání ke sběrným uzlinám v tříslech a břiše. Tímto způsobem se odstraňují otoky dolních končetin.

2. Aktivace a štěpení tukových buněk

Druhým nezbytným krokem je rozštěpení zapouzdřených tukových buněk na problematických partiích zadečku, boků, stehen a bříška postižených celulitidou. Tato ošetření provádíme za pomoci dalších velice důležitých přístrojů.

Odstranění celulitidy

SPM Vacupress je mnohostraný a velice účinný přístroj. Jedná se o masáž kombinovanou s pulzním vakuem. Toto spojení má hned několik pozitivních účinků a je s ním prováděno mnoho důležitých a efektivních ošetření. Aktivuje a zlepšuje lymfatický tok, zvyšuje a podporuje spalování podkožního tuku, zpevňuje podkožní vazivo či odstraňuje těhotenské strie.

Odstranění celulitidy

Bodystar je univerzální a účinný přístroj při ošetření celulitidy i lokální obezity. Je vhodný také pro formování postavy a pro relaxační elektro-masáž celého těla. Je bezpochyby jedničkou při ošetření tzv. jezdeckých kalhot a celulitidy. Ošetření je velice jednoduché. K rozkladu podkožního tuku běžně dochází pomocí působení enzymů. Díky Bodystaru a jeho jemnému působení proudu dochází k tomuto procesu zvenčí. Na problematické partie jsou umístěny speciální elektrody a přesně regulovaný proud je aplikován přímo do podkoží kde dochází k enzymatickému procesu – toto ošetření ze nazývá lipolýza. A tím se ztrácí větší i menší dolíčky a pokožka vypadá opět pevná a zdravá.

3. Zpevnění podkožního vaziva

Odstranění celulitidy

Závěrečným velmi důležitý krokem je zpevnění podkožního vaziva a napnutí pokožky použitím ultrazvuku. Již léta je využíván ultrazvuk v lékařské fyziologické terapii, avšak přístroj Sono Care je víceúčelový přístroj s množstvím pozitivních účinků. Síla a hloubkové působení ultrazvuku se dá mnohostranně využít při ošetření celulitidy, pro redukci tukových polštářků, pro zlepšení prokrvení a mízního toku, jako i k vyhlazení vrásek a napínání a zpevňování ochablé pokožky. Důležitým vedlejším účinkem přístroje Sono Care je sonoforéza. Sonoforéza je schopnost urychlit vstřebání účinných látek hloubkově do podkožního vaziva. Jde tedy o kompaktní přístroj se širokým spektrem účinku.

Doplňkovou nadstandardní procedurou je inhalace aktivní formy kyslíku obohaceného o záporné ionty,která výrazně urychluje látkovou výměnu a zvyšuje tak přirozený energetický výdej organismu.

Neváhejte a s důvěrou se obraťte na specialisty v High Care Centrech jejich rukama již prošlo tisíce spokojených klientek a jejich skvělé výsledky jsou tím nejlepším doporučením.

Různorodost a skladba procedur dle individuální problematiky jsou zárukou úspěchu a vynikajících výsledků – hladké pevné kůže bez celulitidy a nadbytečných tukových polštářků.

Diferencované ošetření celulitidy