Nová adresaDermiologie obličeje Diferencované ošetření celulitidy Nadstandardní ošetření obličeje Bezbolestná liposukce Vacustyler Kosmetika Weyergans

O nás

Děkujeme, že jste zavítali na stránky našeho centra Vitalym, ve kterém poskytujeme péči o tělo a obličej již od roku 2006. Dnešní doba je rychlá, naše nasazení vysoké a navíc zapomínáme na občasnou relaxaci a dopřání si trochu péče pro naše tělo. Ve Vitalymu vytváříme příjemné prostředí plné pohody, které je jako stvořené pro relaxaci a jak se říká doplnění baterek, abychom opět mohli dostát všem našim povinnostem. Vedle relaxace a zklidnění, při poslechu příjemné hudby, Vám poskytneme péči, na kterou jsme specialisté.

Vitalym High Care centrum České Budějovice

Uděláme co je v našich silách, abychom našim klientkám vyšli vstříc a splnili nebo při nejlepším předčili jejich požadavky.

High Care Center Vitalym je specializované pracoviště, ve kterém Vám nabízíme ucelený program péče o tělo a obličej. Jako jediní v jižních Čechách provádíme patentovanou metodu s garantovanými účinky Diferencované Ošetření Celulitidy. Ve Vitalymu používáme moderní přístroje a velice kvalitní kosmetiku od firmy Weyergans. Jako jediní v jižních Čechách také nabízíme klinicky testovaný přístroj Vacustyler, který je absolutní jedničkou mezi přistroji pro lymfatické drenáže.

Vitalym High Care centrum České Budějovice

Zájem nových klientek a hlavně věrnost těch stávajících je známkou toho, že naši práci děláme kvalitně. To nás velice motivuje.

Ucelený program péče o tělo začíná vstupním pohovorem a měřením. Program od firmy Weyergans zpracuje vstupní data a sestaví plán ošetření. Každá klientka potřebuje různý počet procedur a tím je zaručen individuální přístup přesně pro Vaše potřeby. Plán ošetření kombinuje moderní přístroje, metody a kosmetiku Weyergans. Tato kombinace a individuální přístup je garancí výborných výsledků! O těch se ostatně můžete sami přesvědčit během kontrolních a závěrečných měření. Během procedur dbáme na dodržování pitného režimu a tak Vám zdarma podáváme speciální čaj od firmy Weyergans, který podporuje funkci lymfatického systému.

Vitalym High Care centrum České Budějovice

Chcete zhubnout přes břicho nebo přes stehna? Vypnout a omladit pleť? Nebo bojujete s celulitidou a zatím bez úspěchu? Pomůžeme Vám toho dosáhnout!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.