Dermio

Dermio

Omlazeni pleti a aktivní anti-aging
V případě Dermiologie dochází prostřednictvím speciálního patentovaného nástavce k produkci a dovedení vzduchu vysoce koncentrovaného o záporně nabité ionty pod unikátní skleněný nástavec. Záporně nabité ionty jsou povrchově velice aktivní což znamená, že pronikají do kůže intenzivně jako elektrická energie.

Toto ošetření vede k omlazení a projasnění pleti. Procedura trvá 30 minut, během kterých ležíte na lehátku a přes obličej máte položený speciální nástavec, do kterého proudí ionizovaný kyslík. Tím dochází k zásobování buněk kyslíkem, zlepšuje se biochemická neutralizace kyselin a zpevňují se kolagenní a elastenní vlákna. Pleť již po prvním ošetření vypadá mladší.

Ošetření má tři hlavní cíle:

 1. Zásobování buněk kyslíkem
  S tím je spojeno více energie pro daleko lepší a rychlejší dělení buněk. Posílení buněčné stability a regenerace. Jednoznačně zlepšuje vzhled kůže. Omlazení pleti.
 2. Biochemická neutralizace kyselin
  Při ošetření v oblasti obličeje a dekoltu zásadně vyvažuje poměr tekutin ve tkáni, čímž výrazně zlepšuje kolagenní syntézu. Posílení a zvýšení pojivové tkáně má za důsledek výrazné zlepšení vzhledu kůže.
 3. Příjem kyslíku obohaceného o záporně nabité ionty
  Jeho energie se týká celého organismu.
  Toto ošetření má jedinečný vliv na dýchací ústrojí, plíce, krev a krevní oběh. Oživuje a harmonizuje metabolické procesy.

Popis ošetření/aplikace

Dermio Face

Doba trvání aplikace 20 – 30 min.
Součástí ošetření je očištění kůže v oblasti obličeje a dekoltu pomocí přípravků Weyergans. Následně dochází k aplikaci Elektrolytického gelu, který neutralizuje kyseliny a urychluje absorpci záporně nabitých iontů do kůže.