Lymfatická drenáž

Lymfatická drenáž

Lymfatickou drenáž u nás nabízíme buďto pomocí přístroje Vacustyler a nebo Slide Styler. Tyto dva přístroje podporují odvod zplodin látkové výměny. Pro nastartování a podporu činnosti lymfatického systému aplikujeme skořicový zábal (Body Wrapping), který vede k podpoře buněčného metabolismu a krevního oběhu. Aktivuje spalování tukových buněk a stimuluje odvod zplodin látkové výměny.

Mechanická lymfodrenáž

Ošetření, které dodává dobrý pocit a řeší problémy s postavou
Problémy s postavou není možné vyřešit pouhou dietou. Víte to a pravděpodobně jste to už zkoušeli. Také již dlouhou dobu bojujete s nežádoucími kilogramy navíc? Často vám natékají nohy? Jsou vaše nohy večer často tak nateklé, že už vám vaše vlastní boty nesedí? Cítíte vaše nohy unavené či v napětí?

Vacustyler

Celulitida - Mechanická lymfodrenáž

Vacustyler je klinicky testovaný přístroj, který je špičkou mezi přístroji na lymfatickou drenáž. Během procedury dochází ke střídání fází podtlaku a tlaku. Fáze podtlaku způsobí maximálníprokrvení dolních končetin a fáze tlaku vede ke stimulaci aktivity lymfatického systému.

Ukázkové video od výrobce Weyergans.

Slide Styler

Ošetření přístrojem Slidstyler

Tlaková masáž přístrojem Slide Styler příjemným způsobem aktivuje lymfatický systém a podporuje odvodnění dolních končetin. Ošetření trvá třicet minut a je to i velice příjemná relaxace, během které Vám budou tlakové vlny masírovat celé dolní končetiny od chodidel až k břichu.

Jakmile Vám budou sundány nohavice, všimnete si dvou věcí: bude se vám zdát, že máte úžasně lehké nohy a pokožka na vašich stehnech a hýždích bude pevnější.