Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu je investice do našeho zdraví. V dnešní době plné nekvalitních potravin, sedavého zaměstnání, nedostatku pohybu a nedostatečného pitného režimu se zpomaluje metabolismus a tím i tok lymfy a odtok zplodin metabolismu. Pro urychlení těchto procesů Vám nabízíme naše služby pro detoxikaci organismu.

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

Celkové čištění těla začíná vstřebáváním potřebných živin a vylučováním metabolických zplodin. Tyto důležité procesy se odehrávají ve střevech a proto nabízíme speciální ošetření přístrojem Slide Styter s břišním pásem. Tento pás se postupně nafukuje tak, aby podporoval správnou funkci střev. Toto ošetření také upravuje peristaltiku, podporuje vyměšování a působí jako prevence proti zácpě.

Pro detoxikaci organismu Vám také nabízíme ošetření přístrojem Vacustyler, který nejdříve maximálně prokrví dolní končetiny a poté podporuje návrat krve a lymfy do pánve. Změna tlaku aktivuje funkci cévní systému a tedy i lymfatického systému, který odvádí zplodiny látkové výměny. Místo přístroje Vacustyler je možné použít znovu přístroj Slide Styler tentokrát ale s nohavicemi pro lymfodrenáž dolních končetin. Postupným nafukováním kalhot od chodidla po pánev aktivuje návrat lymfy do pánve. Procedury musí být doplněné dodržováním pitného režimu. V případě zvýšené kyselosti těla doporučujeme našim klientkám výživový doplněk ProBalance, který neutralizuje pH těla a tím umožňuje maximální účinek této ozdravné kůry.