Nová adresaDermiologie obličeje Diferencované ošetření celulitidy Nadstandardní ošetření obličeje Bezbolestná liposukce Vacustyler Kosmetika Weyergans

Při vaší první návštěvě si s vámi nejdříve promluvíme, prohlédneme problémové partie a s pomocí počítače sestavíme individuální program — Celulitogram.

Podle tohoto programu pak můžete začít s jednotlivými ošetřeními na špičkových přístrojích používaných ve 30 zemích světa.

Garantujeme
viditelné výsledky
již po několika kúrách

Jako jediní v jižních Čechách nabízíme v High Care centru Vitalym celosvětově patentované, diferencované ošetření celulitidy, které je považováno za nejefektivnější metodu v boji s celulitidou.

Přesvědčte se sami a podívejte se na výsledky ošetření na fotografiích.

Péče o tělo

Diferencované ošetření celulitidy

Diferencované ošetření celulitidy

Tato patentovaná metoda pro odstranění celulitidy se skládá, ze 4 fází:

1) Aktivace lymfatického systému
V této fázi podstupujete vacustyler, slidestyler a body wrapping.

2) Štěpení tukových buněk
Tato fáze představuje ošetření přístrojem lipolýza, sonostyler a spm vacupress. Po proceduře, která štěpí tukové buňky následuje procedura, která aktivuje lymfatický systém jako je vacustyler nebo slidestyler.

3) Zpevňování vaziva
Nastupuje procedura vacupress a opět v kombinaci s vacustylerem a nebo slidestylerem.

4) Prevence
Doporučujeme stále docházet na udržovací kůry dle potřeby. U někoho stačí chodit cca 1-2x měsíčně na vacustyler a někdo rád podstoupí 1x ročně celkové diferencované ošetření celulitidy.

více »
Lymfatická drenáž

Lymfatická drenáž

Lymfatickou drenáž u nás nabízíme buďto pomocí přístroje Vacustyler a nebo Slide Styler. Tyto dva přístroje podporují odvod zplodin látkové výměny. Pro nastartování a podporu činnosti lymfatického systému aplikujeme skořicový zábal.

více »
Redukce a prevence otoků

Redukce a prevence otoků

Po celodenním sezení v autě nebo v kanceláři a nebo dlouhodobém stání nohy ztěžknou a začnou bolet. Pro odlehčení nohou a zajištění správného fungování lymfy a krevního oběhu Vám pomůže ošetření pomocí přístroje Vacustyler.

více »
Prokrvení dolních končetin

Prokrvení dolních končetin

Nabízíme regeneraci pro sportovce, prokrvení dolních končetin po zaléčených trombotických stavech, prokrvení a aktivaci cévního systému dolních končetin u počínajících varixů či jemnou aktivaci lymfy po celodenním sezení.

více »
Odstranění tuku

Odstranění tuku

Pomocí kvalitních přístrojů, kosmetiky a výživových doplňků Vám nabízíme pomoc při boji s přebytečným tukem na problematických partiích. K ošetření používáme procedury pro aktivaci lymfy.

více »
Zpevnění prsou

Zpevnění prsou

Pomocí SPM prsních nástavců zpevňujeme a modelujeme poprsí bez operačního zákroku. V prsních aplikátorech se střídavým působením podtlakové a tlakové fáze stimuluje prokrvení i mízní tok a zpevňuje se podkožní vazivo.

více »
Zpevnění podkožního vaziva

Zpevnění podkožního vaziva

Odstranění strií
Odstranění druhé brady
Zpevnění podkožního vaziva provádíme pomocí ultrazvuku s hloubkovým účinkem a SPM Vacupress.

více »
Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce využívá spojení ultrazvuku a SPM Vacupress. Principem bezbolestné liposukce je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Následné štěpení buněk přístrojem Vacupress má tak mnohonásobně vyšší efektivitu.

více »
Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu je investice do našeho zdraví. V dnešní době plné nekvalitních potravin, sedavého zaměstnání, nedostatku pohybu a nedostatečného pitného režimu se zpomaluje metabolismus a tím i tok lymfy a odtok zplodin metabolismu.

více »

Péče o obličej a další služby

Nadstandartní ošetření obličeje

Nadstandartní ošetření obličeje

Ve Vitalymu provádíme Nadstandartní Ošetření Obličeje. Jedná se o ošetření, ve kterém během 120 minut dostane pleť maximální péči pomocí šesti přístrojových technik na bázi podtlaku, ultrazvuku a iontové metody galvanického proudu.

více »
Dermiologie

Dermiologie

Toto ošetření vede k omlazení a projasnění pleti. Procedura trvá 30 minut, během kterých ležíte na lehátku a přes obličej máte položený speciální nástavec, do kterého proudí ionizovaný kyslík.

více »
Fyzioterapie

Fyzioterapie

Fyzioterapie je obor, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí funkčních poruch pohybového aparátu, dále léčbou poúrazových a pooperačních stavů. Fyzioterapeutické postupy vychází z anatomie, fyziologie, kineziologie a biomechaniky.

více »
Kosmetika

Kosmetika

Výrobky pro péči o tělo, které vyrábí společnost WEYERGANS High-Care, vám zaručí ty nejlepší výsledky a najdete v nich kvalitu, čistotu a účinnost, s jakou jste se dosud nesetkali.

více »