Prokrvení dolních končetin

Prokrvení dolních končetin

Pro maximální prokrvení dolních končetin používáme přístroj Vacustyler. Tento přístroj má mnoho programů, ze kterých vybereme program přesně pro Vás. Například Vám můžeme nabídnout program pro prokrvení a tím regeneraci pro sportovce, prokrvení dolních končetin po zaléčených trombotických stavech jako prevence a udržovací léčba, pro prokrvení a aktivaci cévního systému dolních končetin u počínajících varixů a nebo pro jemnou aktivaci lymfy po celodenním sezení.

Vacustyler

Prokrvení dolních končetin

Patentovaný medicínský přístroj, který využívá vesmírnou technologii pro prokrvení dolních končetin pomocí aktivace stěny cév. Nejedná se o pasivní vytlačování lymfy, naopak díky změně tlaku ve speciálním válci dochází nejdříve k maximálnímu prokrvení dolních končetin a poté k vypuzení lymfy směrem nahoru k pánvi. Vacustyler je absolutní jedničkou v přístrojích pro lymfatickou drenáž a my Vám ho nabízíme jako jediní na jihu!

Vacustyler vysává jako vysavač z těla zplodiny metabolismu a zprůchodňuje lymfatický a cévní systém. Slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil a otoků.